banner

Teenused

Siin lehel saate tutvuda kõikide meie ettevõtte poolt pakutavate teenustega.


Pilatese rühmatreeningud kontoris

Meie ettevõte pakub võimalust korraldada oma töötajatele Teile sobival ajal Pilatese treeninguid. Tuleme Teie juurde kontorisse ja viime läbi Pilatese treeninguid kohapeal. Treeningu pikkus võib olla 35 min, 45 min  või 55 min.

Pilates on suurepärane treeningstiil, mis taastab energiataset ja virgastab vaimu. Pilates keskendub hingamise ja süvalihaste treenimisele, mis võimaldab vaimse töö tegijatel puhata vaimu ja olla füüsiliselt aktiivne samas füüsiliselt aktiivsetele inimestele liigse lihaspinge maandamist ja painduvuse taastamist. Pilatese treening aktiveerib peamiselt süvalihaseid, mistõttu pole karta ka liigset higistamist.

VälkPilates

VälkPilates on spetsiaalselt kontoritöötajatele väljatöötatud harjutuste seeria, mis on suunatud õlavöötme venitustele ja seljaprobleemide leevendusele.

VälkPilatese eripära on, nagu teenuse nimigi viitab, selle  lühemas kestvuses- tund kestab kuni 20 min.

VälkPilatese treeninguks on vaja vaid tooli ja ei pea muretsema mati ega treeningriietuse  pärast, sest neid ei lähe vaja.

Pilatese personaaltreeningud

Kui soovite spetsiaalselt Teie vajadustele disainitud treeninguid, pakume võimalust tellida ka individuaaltreeninguid kontorisse. Koostame Teie soovidest lähtuvalt aja- ja treeningkava.

Firmaürituste lavastamine

Kui Teie ettevõttel on kavas korraldada firmaüritus, siis pakume teile meeldivat võimalust lavastada see temaatiliselt terviklikus vormis. Soovime pakkuda oma klientidele visuaalselt lummavat elamust meie poolt kujundatud üritusest.

Mis on Pilates?

  • Pilates on suurepärane treeningstiil, mis aitab taastada energiat ja virgastab vaimu kogu päevaks!
  • Pilates on maailmas laialt tunnustust kogunud kompleksne harjutusvara, mille töötas välja Joseph H. Pilates juba 1920-ndatel, olles inspireeritud nii Lääne kui Ida treeningfilosoofiast.
  • Pilates vähendab stressi taset
  • Parandab keskendumisvõimet
  • Vähendab seljavalusid
  • Parandab painduvust, rühti ja hingamisharjumusi
  • Annab juurde palju energiat
  • Pilastes sobib kõigile, kellel on arsti luba treenida ning soov hoida end heas vormis.
Loading