banner_main_2

Kutsu trenn külla!

Ära raiska aega, tule ja tee meeldiv Pilatese treening otse oma töö juures, mis võimaldab saavutada head füüsilist vormi ja seejuures säästa väärtuslikku aega!


Pilatese treeningud Teie kontoris!


Meie ettevõte pakub võimalust korraldada oma töötajatele pilatesevõtmes liikumispause. Tuleme Teie juurde kontorisse ja viime läbi Pilatese treeninguid kohapeal.

Pilates on suurepärane treeningstiil, mis taastab energiataset ja virgastab vaimu. Pilates keskendub hingamise ja süvalihaste treenimisele, mis võimaldab vaimse töö tegijatel puhata vaimu ja olla füüsiliselt aktiivne samas füüsiliselt aktiivsetele inimestele liigse lihaspinge maandamist ja painduvuse taastamist. Pilatese treening aktiveerib peamiselt süvalihaseid, mistõttu pole karta ka liigset higistamist.

Paljud töötajad kurdavad väsimust, mis tekib lõuna paiku ja seetõttu kannatab päeva teise poole tööproduktiivsus. Soovitame sellisel puhul teha hommiku- või lõuna- Pilatest, et töötajate päeva II pool oleks sama tõhus. See on suurepärane motivatsiooni tõstja ja näitab tööandja hoolivust oma töötajate suhtes.

Tasu sõltub planeeritavate tundide hulgast ja osalejate arvust. Enamasti jääb see 8-10 eur/ tund töötaja kohta. Mõni tööandja on leidnud võimaluse võtta osaliselt töötajate treeningu arved enda kanda ning muutnud seeläbi sportimise ja oma tervise eest hoolitsemise töötajale veelgi kättesaadavamaks.

Meie missioon


Meie ettevõtte missiooniks on parandada oma klientide liikumismustrit ja rühti ning seeläbi ka nende elukvaliteeti.

Meie kliendid


StudioMove OÜ on küll noor ettevõte, kuid omame juba kolme koostöö partnerit: Nukuteater, Sisekaitseakadeemia ja Baltika Grupp.

Meie treenerid


Helen Veidebaum

2012-2015 omandas Helen Corpus Studio Pilatese matitreeneri lõpptaseme kvalifikatsiooni Kelly McKinnoni juhendamisel Brüsselis ja Tallinnas. Helen omab European Helth & Fitness Acociationi poolt tunnustatud Pilatese Mati Instruktori sertifikaati.

Varasemalt on Helen lõpetanud Tallinna Balletikooli 1997 a. ja töötanud 14 a. balletiartistina Rahvusooperis „Estonia“. Tema repertuaari kuulusid kõik klassikalised balletid, kuid ka mitmed kaasaegse tantsu, modern- ja neoklassikaliseballeti etendused.

Õpetamisega hakkas Helen kokku puutuma juba tantsijana, kui alustas tööd väikeste iluuisutajatega.

2003.a. lõpetas TallinnaÜlikooli kultuurinõunik-tantsujuhi erialal ja 2005. a lõpetas taas Tallinna Ülikooli huvihariduse pedagoogina.

Aastatel 2011-2014 elas Brüsselis, kus töötas Brussels International Balletschool`is Professional Trainee`s Programmi klassikalise tantsu ja Pilatese pedagoogina. On õpetanud ka täiskasvanud harrastajaid, kes on alati võlunud teda oma siira entusiasmiga.

2015 aasta alguses asutas Helen oma ettevõtte StudioMove OÜ, mis pakub ettevõtetele võimalust korraldada oma töötajatele Pilatese treeninguid otse oma kontoris.

Terje Vaino

2013 a. osales Terje Flexus Pilatese matitreeneri kursustel.

Terje on lõpetanud Tallinna Ülikooli Haapsalu Kolledži Tervisejuhi erialal ning just diplomitööks töötas välja spetsiaalselt kontoritöötajatele harjutuste seeriad õlavöötme ja seljaprobleemide leevenduseks Pilatese meetodile tuginedes.

2014 ja 2015 a. osales Terje Eesti Spordimeditsiini klaster SportEST, Füsioteraapia OÜ ja Eesti Füsioterapeutide Liidu poolt korraldatud seminar-praktikumidel ALASELG ja ÕLALIIGES.

Pilatest on Terje harrastanud nii rühmatreeningutes kui individuaalselt alates 2007 aastast.

Loading